Vedoucí zájmových útvarů

Rychlé kontakty na vedoucí zájmových útvarů: 

ESTETIKA A SPOLEČENSKÉ VĚDY
Keramika DDM, ZŠ Bezručova, MŠ Tovární - Libuše Otrubová 776 087 630, OtrubovaLibuse@seznam.cz
Keramika Beník - Markéta Opartyová 774 581 457, marketa.opartyova@ghh-bonatrans.com
Keramika Masarykova ZŠ - Mgr. Ludmila Mieszczaková 739 474 105
Rybáři - plavaná - Radek Bernatík 608 071 614, bernatikovakat@seznam.cz
Rybáři - rybolovná technika - Břetislav Kedzior 733 421 990, vizilookoun@seznam.cz
Kurz Angličtiny - Anna Honkyšová 596 092 249
Kurz Italštiny - Kateřina Pavlíková 776 766 994, pavlikova.kaca@seznam.cz
Hra na kytaru - Rostislav Szeliga 737 665 558, R.Szeliga@seznam.cz
Šikovná ručka - Světlana Galuszková 604 865 072, S.Galuszkova@seznam.cz
Vaření - Světlana Galuszková 604 865 072, S.Galuszkova@seznam.cz
Výtvarný klub - Tomáš Richter 605 336 507, skorpion.tom@seznam.cz
Flétnička - Mgr. Pavlína Kováčiková 605 482 159, belkova.pavlinka@centrum.cz
Sporťaček – Mgr. Jindřiška Pěntková 736 465 125, JindriskaP@email.cz
Mažoretky – Ing. Lucie Futerková 777 673 609, futerkova.l@zscsa.cz
Šachy – Jiří Novák 608 830 041, jino61@quick.cz

TANEC

TS Kates - Jiří Trucla, 603 388 267, trucla.jiri@ddmbohumin.cz
TS Radost a Impuls - Lenka Krčová, 728 275 910, radost-impuls@seznam.cz

SPORT
Badminton - Marek Malota, 605 868 229, Simona Brudovská 73245766
Házená - Šárka Prášková 603 583 930, Radim Vrtěl 737 843 449, Lenka Vachtarčíková 603 767 185
Florbal přípravka a žáci - Tomáš Stuchlík 608 739 109, Denis Smilovský 776493692
Florbal dorostenci a junioři -  Tomáš Stuchlík 608 739 109, Denis Smilovský 776493692
Zábavné hry s míčem - Daniela Grabovská, 773 696 744
Frisbee - Švajnoch 605 526 444, Jakub Staniek, 604 389 691
Školička  míčové hry - Mgr. Drahomíra Bajnarová, 736 533 186, dada.bajnarova@seznam.cz
Fotbal 1 mini - Dagmar Pinkasová 604 129 011, stemil@seznam.cz
Fotbal 1 mini - Jana Plhoňová 774 184 141, plhonovajana@seznam.cz
Fotbal 2 benjamínci - Vladimír Vyrobik 605 149 346, vladimir.vyrobik@gmail.com
Fotbal 3 přípravka - Lukáš Kalous 604 652 043, Tomáš Jakub 774 661 540, kubikin@seznam.cz
Fotbal 4 přípravka - Tomáš Jakub  774 661 540, kubikin@seznam.cz
Fotbal 5 přípravka S - René Vicher 776 662 418, ren.vicher@gmail.com
Fotbal 6 mladší žáci M - Vladimír Vyrobik 605 149 346, vladimir.vyrobik@gmail.com
Fotbal 7 mladší žáci  - Dušan Socha 731 818 545, dusan800@centrum.cz
Fotbal 8 starší žáci - Pavel Grygiel 605 532 910, grygiel@seznam.cz 

TECHNIKA
Klub fotografování - Iveta Mutinová 736 607 122 
Plastikové modely - Petr Keisler 728 804 484, petr.keisler@gmail.com 

Chybí Vám některý údaj? Kontaktujte nás na info@ddmbohumin.cz 


Kalendář
Duben 2018
Copyright 2012 - 2018  |  Dům dětí a mládeže Bohumín