Vedoucí zájmových útvarů

Rychlé kontakty na vedoucí zájmových útvarů: 

ESTETIKA A SPOLEČENSKÉ VĚDY
Keramika DDM, ZŠ Bezručova, MŠ Tovární - Libuše Otrubová, 776 087 630, OtrubovaLibuse@seznam.cz
Keramika Beník - Markéta Opartyová 774 581 457, marketa.opartyova@ghh-bonatrans.com
Keramika Masarykova ZŠ - Mgr. Ludmila Mieszczaková, 739 474 105
Rybáři - lov ryb udicí - Radek Bernatík, 704 443 081, bernatikovakat@seznam.cz
Rybáři - rybolovná technika - Břetislav Kedzior, 775 347 021, vizilookoun@seznam.cz
Kurz Angličtiny - Anna Honkyšová, 596 092 249
Kurz Italštiny - Mgr. Kateřina Karasová, 776 766 994, pavlikova.kaca@seznam.cz
Hra na kytaru - Rostislav Szeliga, 737 665 558, R.Szeliga@seznam.cz
Šikovná ručka - Světlana Galuszková, 604 865 072, S.Galuszkova@seznam.cz
Výtvarný klub - Tomáš Richter, 605 336 507, skorpion.tom@seznam.cz
Flétnička - Mgr. Pavlína Kováčiková, 605 482 159, belkova.pavlinka@centrum.cz
Šachy – Jiří Novák, 608 830 041, jino61@quick.cz
Pohybový kroužek - Markéta Mikulová, 775 063 777, marketa.mikulova@seznam.cz

TANEC

TS Kates - Jiří Trucla, 603 388 267, trucla.jiri@ddmbohumin.cz
TS Radost a Impuls - Lenka Krčová, 728 275 910, radost-impuls@seznam.cz, radost-impuls@ddmbohumin.cz 

SPORT
Badminton - David Jamárik 731 469 823, Martina Biolková 776 771 381
Badmintonová abeceda
Házená - Kalous Jaroslav 775 931 119
Florbal začátečníci - xxx, 
Florbal přípravka
- Petr Šeliga 605 507 018, Lukáš Marcalík 604 202 772
Florbal elevové
- Jiří Kameník 739 386 278
Florbal mladší žáci - Igor Bruzl 731 124 626, Jiří Habram 731 422 230
Florbal starší žáci a dorostenci
- Ondřej Šalbut, 777 191 984
Zábavné hry s míčem - Daniela Grabovská 773 696 744
Frisbee - Švajnoch 605 526 444, Jakub Staniek 604 389 691
Školička - míčové hry - Mgr. Drahomíra Bajnarová 736 533 186, dada.bajnarova@seznam.cz
Fotbal 1 mini - Jana Poštulková, 774 184 141, Nikola Kubinská 737 782 137
Fotbal 2  ml. přípravka - Petr Bijok 603 203 640, Tomáš Jakub 774 661 540
Fotbal 3  st. přípravka - Lukáš Kalous 604 652 043, Stanislav Bartl  732 827 803
Fotbal 4  ml. žáci - Jiří Pavlíček 732 130 554
Fotbal 5  st. žáci - Jiří Pavlíček 732 130 554
Fotbal 6  dorost Dušan Socha, 731 818 545, Pavel Grygiel  605 532 910

TECHNIKA
Klub fotografování - Iveta Mutinová 736 607 122 
Plastikové modely - Petr Keisler 728 804 484, petr.keisler@gmail.com 
Elektrotechnika -  BC. Marek Fismol 596 097 966, mfismol@sosboh.cz
Robotika 1X - Bc. Marek Fismol 596 097 966, mfismol@sosboh.cz
Robotika 2X - xxx
Digitální video - Vladimír Vyrobik  605 149 346, vyrobik.vladimir@ddmbohumin.cz

Chybí Vám některý údaj? Kontaktujte nás na info@ddmbohumin.cz 


Kalendář
Duben 2020

Vybrané kroužky

Šikovná ručka

Šikovná ručka

Termín:
úterý 16:45 - 18:45 hod.

Zápisné:
120,- Kč / měsíc

Elektrotechnika

Elektrotechnika

Termín:
pro děti od 10 let (min. počet 5)
úterý 15:30-17:00 hod.
začátek od října 2020

Zápisné:
200,- Kč / měsíc

Florbal - přípravka

Florbal - přípravka

Termín:
úterý 16:00 - 17:30, SH Bospor
čtvrtek 16:15 - 17:45, SH Bospor (příjem dětí po celý rok)
děti 5-8 let

Zápisné:
200,- Kč

Počítačové hry

Termín:
středa 15:00 - 17:00 hod.

Zápisné:
100,- Kč / měsíc

Info:
Kroužek bude otevřen po přihlášení dostatečného počtu dětí.

Copyright 2012 - 2020  |  Dům dětí a mládeže Bohumín | Prohlášení přístupnosti