Naše tipy pro Vás. Jak strávit čas čekáním na Vaše dítě.

11. 01. 2013
Naše tipy pro Vás. Jak strávit čas čekáním na Vaše dítě.

Běžná a každodenní situace. Vaše dítě k nám jde 2x týdně na trénink a Vy chcete využít smysluplně Váš čas, než svou aktivitu ukončí. Co teď? Každý nemá možnost si v této době zajet nakoupit nebo se vrátit domů a proto Vám nabízíme několik možností.

K dispozici je Vám naše "čekárna" v přízemí hlavní budovy, kde máte k dispozici:
2x PC s připojením na internet
Wi-Fi zdarma
televizi
občerstvení

Pro ty aktivnější je na stejném patře připraveno fitness centrum (30,- Kč /vstup), kde Vám v případě zájmu poradí i osobní kondiční trenér. V letním období Vám je k dispozici zahrada, kde si můžete v klidu odpočinout a samozřejmě můžete pobyt u nás kombinovat s dalším zájmovým útvarem nebo kurzem pro dospělé :-)
Jsme také v dosahu Bosporu, takže můžete využít jeho služeb (aquapark, adventure golf, hobby park, zimní stadion, park atd., viz. mapa).

Digitální video

pondělí 17:30 - 18:30 hod.

Parlament mládeže Bohumínska

pátek 14:00-16:00 hod