Nabídka pro školní rok 2019-2020 obsahuje také novinky.

2. 09. 2019
Nabídka pro školní rok 2019-2020 obsahuje také novinky.

Nový školní rok je zde a s ním přichází i naše kompletní nabídka zájmových útvarů, a kurzů. Přihlášení je možné on-line (vstup přes odkaz "přihlášky") a nebo také přímo v hlavní budově, kde pro Vás budeme v týdnu od 2. září každý den od 8:30 do 17:00.

"Z letošní nabídky máme opět radost a věříme, že se kromě ověřených kroužků chytí také letošní novinky. Velké očekávání vkládáme především do nově vybudovaného volnočasového inkubátoru, který by se měl otevřít v říjnu. Už nyní také připomínám, že od 4. listopadu si bude možné rezervovat místo na příměstském či pobytovém táboře, o které je každoročně velký zájem", sděluje Lýdie Balcárková, která má mj. na starost posledně jmenované aktivity, jazyky, keramiku a mnoho dalšího.

Odpovědi na pár nejčastějších otázek:
- v kroužku jsem byl zapsán už loni, musím se přihlásit znova?
ano, je zapotřebí se přihlásit pro stávající šk. rok

- je možné podat písemnou přihlášku?
můžete, ale je vše třeba zadat také do našeho systému, kde si vytvoříte vlastní účet

- jak mohu zaplatit?
po přijetí a schválení přihlášky obdržíte variabilní symbol a zaplatit můžete převodem, kartou a nebo hotově v pokladně (v hotovosti jen do 18. 12., od ledna 2020 tato možnost již nebude k dispozici)

- kdy kroužky začínají?
vše je uvedeno v našem systému a nebo na www. pravidelné zú startují už v záři, ostatní 1. října (záleží např. na rychlosti zaplnění kapacity). o začátku budete informováni, pokud o Vás budeme vědět (viz. registrace v systému)

On-line přihlášení zde: ddmbohumin.iddm.cz/prihlaseni

Pokud není některá z nabídek aktivní, kontaktujte nás. Děkujeme.

Zpět na aktualityDiskuzeKalendář
Duben 2019
Copyright 2012 - 2019  |  Dům dětí a mládeže Bohumín