Běh ulicemi města Bohumín ve středu 8. května.

24. 04. 2019
Běh ulicemi města Bohumín ve středu 8. května.

Běh ulicemi města Bohumín, populární závod pro celou rodinu, představí ve středu 8. května v pořadí 23. ročník. V tuhle chvíli jsou hotové plány tratí a propozice.
Běh ulicemi může letos přivítat účastníka s pořadovým číslem 10 000. Sportovní akce je pro všechny, nabízí kategorie pro rodiče s malými dětmi, školáky, dospělé i seniory. Nechybí doprovodný program, občerstvení, stylové i finanční odměny.

„Letos nově zařazujeme do programu samostatnou kategorii žen ve věku 36 až 50 let, ze strany této skupiny jsme vloni registrovali zájem,“ říká za pořadatele Ondřej Veselý. Nejkratší trať, pro rodiče s malými dětmi, měří 109 metrů. Nejdelší úsek, kterým bude jedna míle, má hodnotu 1609 metrů a poběží ho muži a ženy v hlavních věkových kategoriích.

Slavnostní zahájení proběhne 8. května v 9:50 hodin, první start je na programu přesně v 10 hodin. Závodníci se mohou k běhu registrovat na místě v den konání vždy nejpozději 30 minut před startem dané kategorie. Startovné je zdarma.

Běh ulicemi Bohumína nabídne Televizní informační kanál (TV Marko) v přímém přenosu v síti kabelových operátorů JaryNet, Poda a Nej.cz. Živý obraz nebude chybět ani na webech www.tvmarko.cz a www.bohumin.cz.

Více informací na www.ak-bohumin.cz

Zpět na aktualityDiskuzeKalendář
Duben 2019
Copyright 2012 - 2019  |  Dům dětí a mládeže Bohumín