Silvestrovský běh v Bohumíně.

23. 12. 2018
Silvestrovský běh v Bohumíně.

Sportovní rok zakončíme v poklusu. Oblíbený Silvestrovský běh v neděli 30. prosince nabídne jubilejní 20. pokračování. Nejlepší závodníci se mohou znovu těšit na originální ceny, dospělí mimo jiné na tyčky salámu nebo lahvinku něčeho ostřejšího. Speciální cenou bude limitovaná edice ručníků s motivem běhu.

Silvestrovský běh je pro širokou veřejnost, tradičně nabízí starty pro nejmenší děti, školáky, dospělé i seniory. Trasy jsou dlouhé od 80 do 2100 metrů.

„Při pohledu na číslovku letošního ročníku je nám všem jasné, jak ten čas rychle letí. V areálu hobbyparku parku Petra Bezruče v Bohumíně se sejdeme podvacáté. Nostalgicky trochu zavzpomínáme na uplynulé dvě desetiletky, ale hlavně se budeme dívat kupředu, protože nás čekají zajímavé běžecké souboje. Nejlepší závodníci získají náš klubový ručník, stylově k výročí,“ říká za organizátory Ondřej Veselý.

Prezentaci zahájí v 15:15 a první start je naplánován na 16. hodinu, kdy se na trať vydají nejmladší účastníci (ročník 2013 a mladší). Vše vyvrcholí během dospělých a následným ohňostrojem, který začne zhruba v 17 hodin.

Silvestrovský běh pořádají Atletický klub Bohumín, Bospor, Sokol Skřečoň, Dům dětí a mládeže Bohumín. Záštitu má rada města.


(převzato z www.mubo.cz, Lukáš Kania)

Zpět na aktualityDiskuzeKalendář
Duben 2019
Copyright 2012 - 2019  |  Dům dětí a mládeže Bohumín