Čekají nás opravy, které budou vidět.

16. 02. 2018
Čekají nás opravy, které budou vidět.

Nový kondenzační kotel na základně v Návsí byl zprovozněn v tomto měsíci a nahradil ten původní, již nevyhovující.

"Změna byla nutná, protože byl často v poruše, nevyhoval po revizích a díky loňskému navýšení střechy už nestačil také výkonem, protože se musela přidat další topná tělesa i tam", vysvětluje Ondřej Veselý a dodává, že se zároveň vyměnilo čerpadlo pro okruh v přístavbě a všude jsou nové termo ventily, které dosud chyběly.
"V dubnu začne v Návsí další etapa, která bude věnována přístavbě (klubovna), betoným plochám a zítkám. Náklady hradí město Bohumín a blíží se částce 750 tis. Kč. My jsme také přispěli svým dílem, když jsme zakoupili tři nové sporáky, stany s podsadou a nebo vylepšili Wi-Fi připojení".

Na své si přijde také hlavní budova, která by měla v průběhu léta dostat nový kabát.
"Je vybrána barva, která dodá budově zajímavý a důstojný vzhled a stane se tak jednou z dominant oblasti ´za parkem´. Moc se na to těšíme. Předpokládané náklady jsou přes 1 milión korun a investorem je opět náš zřizovatel. Také zde chceme přispět k vylepšení našeho zařízení i z našich zdrojů a proto dokončíme poslední část obložení v tělocvičně a vybudujeme kolovnu na zahradě, abychom podpořili cyklo dopravu v našem městě a aktivitu dětí", dodává ředitel DDM s tím, že tyto dvě akce budou stát více než 100 tis. Kč.

Prozradit už asi můžeme i to, že se v závěru roku plánuje rekonstrukce foyeru, který sousedí s multifunkčním sálem, ale o tom zase až příště.

Parlament mládeže Bohumínska

pátek 14:00-16:00 hod

Taneční soubor Kates Mini

pondělí - 17:00 - 18:30 hod.
středa - 15:00 - 16:30 hod.

začínáme: pondělí 18. 9. 2023