Kde a jak strávit čas čekáním?

Běžná a každodenní situace. Vaše dítě k nám jde 2x týdně na kroužek/trénink a Vy chcete využít smysluplně Váš čas, než svou aktivitu ukončí. Co teď? Každý nemá možnost si v této době zajet nakoupit nebo se vrátit domů a proto Vám nabízíme několik možností.

K dispozici je Vám naše "čekárna" v přízemí hlavní budovy, kde máte k dispozici:
PC s připojením na internet
Wi-Fi zdarma
TV

Pro ty aktivnější je na stejném patře připraveno fitness centrum, kde Vám v případě zájmu poradí i osobní kondiční trenér. V letním období Vám je k dispozici zahrada, kde si můžete v klidu odpočinout a samozřejmě můžete pobyt u nás kombinovat s dalším zájmovým útvarem nebo kurzem pro dospělé :-)

Jsme také v dosahu Bosporu, takže můžete využít jeho služeb (aquapark, adventure golf, hobby park, zimní stadion, park, tenisové kurty atd., viz. mapa).

Opatření k zajištění bezpečnosti dětí:

Soubory ke stažení:

PARLAMENT MLÁDEŽE BOHUMÍNSKA

PÁTEK 14:00-16:00 hod

Digitální video

pondělí 17:30 - 18:30 hod.