Kde a jak strávit čas čekáním?

AKTUALIZOVÁNO! V době COVID-19 je umožněn vstup do budovy a dalších prostor jen přímým účastníkům zú.

Běžná a každodenní situace. Vaše dítě k nám jde 2x týdně na trénink a Vy chcete využít smysluplně Váš čas, než svou aktivitu ukončí. Co teď? Každý nemá možnost si v této době zajet nakoupit nebo se vrátit domů a proto Vám nabízíme několik možností.

K dispozici je Vám naše "čekárna" v přízemí hlavní budovy, kde máte k dispozici:
PC s připojením na internet
Wi-Fi zdarma
televizi

Pro ty aktivnější je na stejném patře připraveno fitness centrum (50,- Kč /vstup příp. zvýhodněná permanentka), kde Vám v případě zájmu poradí i osobní kondiční trenér. V letním období Vám je k dispozici zahrada, kde si můžete v klidu odpočinout a samozřejmě můžete pobyt u nás kombinovat s dalším zájmovým útvarem nebo kurzem pro dospělé :-)

Jsme také v dosahu Bosporu, takže můžete využít jeho služeb (aquapark, adventure golf, hobby park, zimní stadion, park atd., viz. mapa).

Opatření k zajištění bezpečnosti dětí:

Soubory ke stažení:

Vybrané kroužky