Do svého kroužku se můžeš přihlásit už teď!

16. 08. 2019
Do svého kroužku se můžeš přihlásit už teď!

Nový školní rok, nová a doplněná nabídka zájmových útvarů různých odvětví. Také pro školní rok 2019-2020 tomu není jinak a vybírat můžete na našich www, kde se můžete rovnou také přihlásit (menu ´kroužky´).

Podané přihlášky začnou být od 26. srpna postupně schvalovány vedoucími jednotlivých oddělení a tak tomu bude minimálně po celé září. Některé kroužky zahájí svou činnost v prvních dnech září (kopaná, florbal, házená, tanec), většina ovšem bude odstartována v říjnu. S podáním přihlášky neotálejte, protože v loňském roce některé kroužky velmi rychle naplnily svou kapacitu. 

"Nyní ještě chystáme dva příměstské tábory (19.-23.8.), jeden pobytový tábor v Návsí (21.-28.8.) a následovat bude taneční škola R&I, ale už teď se snažíme aktivně komunikovat se zájemci o kroužky pro nový školní rok a odpovídáme na jejich zvídavé dotazy. Naplno se novým přihláškám začneme věnovat od 26. srpna a veškeré informace od září naplní také školy, vývěsní místa, info centrum MěÚ nebo knihovnu", sděluje před začátkem nového šk. roku Ondřej Veselý a dodává, že bez řádně vyplněné, podepsané a schválené přihlášky, není možné dítě do kroužku přijmout.   

"Září je vždy lehce hektické, ale náš zkušený tým si s tím dokáže poradit. Posílena bude také recepce v hlavní budově, kde si můžete přihlášku v pracovních dnech podat, pokud nemáte přístup k internetu. Novou přihlášku je třeba na začátku šk. roku podat vždy, byť Vaše dítě naše kroužky navštěvuje už mnoho let", upozornil ředitel DDM na jeden z nejčastějších dotazů.

Pro podání přihlášky klikněte zde:
ddmbohumin.iddm.cz/prihlaseni

(pokud jste zapomněli Vaše přihlašovací údaje, příp. máte jiné technické problémy, kontaktujte nás, děkujeme)

Zpět na aktualityDiskuzeKalendář
Duben 2019
Copyright 2012 - 2019  |  Dům dětí a mládeže Bohumín